MUDr. Alena Hofmannová 

 gynekologická ordinace 

 

 

 

 

Naše ordinace je přátelská vůči Vám, Vašim dětem, partnerům i mobilním telefonům :-)

  • Po příchodu k nám bez obav zaklepejte a požádejte o recept, objednání, akutní vyšetření či jinou drobnost. Pokud přicházíte plánovaně a jste objednaná, sestřička o Vás ví a zavolá si Vás sama. Velmi se snažíme dodržovat stanovené časy vyšetření tak, aby se u nás nečekalo. Předem se omlouváme za zpoždění, které může vzniknout v případě, že přijde několik žen s akutními potížemi.

  • V ordinaci nám nevadí Vaše malé děti (pokud nám nedemolují interiér). Nastávající maminky může doprovázet jejich  partner či budoucí babička a radovat se s nimi z miminka při ultrazvukovém vyšetření.

  • Pokud Vám zazvoní mobil, nevadí nám to. Hovor si můžete klidně vyřídit, pokud nás tím nezdržuje v práci.

 

Obvyklý interval preventivních gynekologických prohlídek u žen bez potíží je 1 rok, ten by měl být dodržován v zájmu Vašeho zdraví. V průběhu kontroly s Vámi diskutujeme o  Vašich zdravotních potížích, dostanete konkrétní medicínské informace a Vaše dotazy jsou vítány - zastáváme názor, že i pacient by měl být dobře informován a orientován v problematice svého zdravotního stavu.

Pokud máte v mezidobí akutní potíže, pozitivní gravitest, potřebujete-li antikoncepci či cokoli jiného, zavolejte nám  nebo napište a se sestřičkou si domluvte termín podle vzájemných možností.

Vedle kompletních služeb v oboru ambulantní gynekologie a porodnictví provádíme i klinické a ultrazvukové vyšetření prsů. Pokud o něj budete mít zájem, lze jej provést při Vaší preventivní prohlídce - toto nahlaste sestřičce již při objednání, potřebujeme na sebe dvojnásobek času.

Těhotenská poradna a kontroly - viz.  "MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT"